رستوران مارکوپولو باتومی گرجستان

این رستوران در طبقه چهارم هتل پیازا در یک زیر شیوانی دنج با دکراسیونی زیبا و پنجره هایی دایره ای که آن را شبیه به یک کشتی کرده است قرار دارد. البته رستوران مارکوپولو یکی از رستوران های مدرن باتومی می باشد که به دلیل موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن آن در مرکز شهر مورد توجه بسیاری از گردشگران تور باتومی قرار می گیرد.شما می توانید بعد آفتاب گرفتن در سواحل دریای سیاه به قدم زدن خود را به این رستوران برسانید و از منوی متنوع که شامل غذاهای لذیذ گرجی و بین المللی می شود استفاده نمایید . البته نوشیدنی های گرجستان مخصوصا شراب سفید را فراموش نکنید.

رستوران مارکوپولو باتومی گرجستان

رستوران مارکوپولو باتومی گرجستان

رستوران کیزیکی باتومی گرجستان

اگر در باتومی به دنبال یه طعم خوب با کیفیت بالا از غذاهای بومی باتومی هستید حتما سری به رستوران Kiziki بزنید،شما گردشگران تور گرجستان می توانید در یک محیط زیبا با سازه ایی از سنگ و چوب از منوی رستوران یک khinkali با یک لیوان آبجو دست ساز سفارش دهید البته مسئولان رستوران در نهایت صبر و بردباری در انتخاب غذا به شما کمک می کنند. قیمت غذا در این رستوران متوسط و کیفیت آنها بسیار بالا است.

رستوران کیزیکی باتومی گرجستان

رستوران کیزیکی باتومی گرجستان

رستوران اسکای بار تفلیس گرجستان

اسکای بار یکی از بارهای معروف شهر تفلیس است که متعلق به هتل مِرکورِ تفلیس اولد تان می باشد. این بار دارای چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از شهر است و همه روزه از ساعت 12:00 ظهر الی 2:00 بعد از نیمه شب پذیرای میهمانان تور گرجستان خواهد بود.لازم به ذکر است که وعده صبحانه این مجموعه در رستوران آن ارائه شده و در قالب بوفه با غذاهای متنوع از میهمانان خود پذیرایی می کند.منوی متنوع و کیفیت بالا غذاها از مزایای این رستوران شیک می باشد.
 

کافه رستوران گابریادزه تفلیس گرجستان

یکی دیگر از رستوران های خوب گرجستان رستوران (Gabriadze Cafe) می باشد،این رستوران به دلیل نزدیکی به سالن تئاتر گابریادزه مورد توجه عموم مردم گرجستان می باشد،محیط دوستانه و صمیمی کافه لحظات خوشی را برای شما به ارمغان می آورد،منوی این کافه به سبک غذا های اروپایی ، اروپای شرقی و انواع غذا های محلی و سبک می باشد. اگر به این رستوران می روید حتما دسر های محلی به همراه قهوه های بی نظیر این کافه رستوران را میل نمایید و اگر هم به دنبال غذای متفاوت و خوشمزه می گردید غذای مخصوص سر آشپز این رستوران را سفارش دهید به هیچ عنوان از انتخابتان پشیمان نخواهید شد.همچنین قیمت این کافه رستوران نسبت به سرویس دهی و کیفیت غذا هایی که دارد بسیار خوب و مناسب می باشد.

کافه رستوران گابریادزه تفلیس گرجستان

کافه رستوران گابریادزه تفلیس گرجستان

رستوران ارگانیک جاسپر بار تفلیس گرجستان

یکی از رستورانهای منتخب از سوی گردشگران تور گرجستان رستوران جاسپر می باشد که با منوی غذاهای اروپایی طرفدارای زیادی را برای خود جذب کرده است البته کیفیت و تازگی غذاها را نباید از یاد برد،در این رستوران زیبا هر سه وعده غذایی به صورت روزانه در اختیار مشتریان قرار می گیرد البته خوب است بدانید که صبحانه دیر هنگام سرو می شود.استدلال کادر فعال و کاردان این رستوران عالی بر این پایه است که طعم واقعی غذا در استفاده از مواد اولیه طبیعی و تازه نهفته است.به همین جهت تمامی مواد مصرفی در این رستوران از بهترین کیفیت ، تازه و ارگانیک است.در این رستوران فوق العاده طبخ غذا خود یک تجربه زیبا و خاص به شمار می رود زیرا سر آشپزه ماهر این رستوران معتقد است که برای اینکه مشتری در بهترین حالت ممکن از وعده غذایی لذت ببرد باید پخت آن در بهترین شرایط انجام گیرد.زمانی که در رستوران organique josper bar وعده غذایی خود را سفارش می دهید حتما به طراحی و چیدمان آن دقت کنید زیرا لذت شما را قطعا چندین برابر خواهد کرد.مهمترین شعار و قانون در این رستوران لذت بردن هر چه بیشتر مشتری و داشتن شیرین ترین اوقات در این رستوران است.به همین دلیل است که جو محیطی این رستوران حقیقتا شرایط ویژه ای دارد و مصاحبت با کادر رستوران لحظات دلنشینی را برای شما فراهم میکند.

رستوران ارگانیک جاسپر بار تفلیس گرجستان