رستوران فونیکولار گرجستان

معرفی : رستوران فیونیکولار یکی از بهترین رستوران های شهر تفلیس است که درست در میانه بافت سنتی و تاریخی شهر قرار گرفته است و منظره وسیع و چشمنوازی از شهر به دست می دهد. تنها نقطه قرار گیری و منظره اطراف رستوران نیست که دلچسب است، بلکه پیشنهادهای غذایی منوی رستوران فیونیکولار نیز دوست داشتنی هستند. برای طبخ غذا در این رستوران، تنها از مواد غذایی تازه و سالم استفاده می شود. 

رستوران فونیکولار گرجستان

منوی رستوران : همانطور که گفته شد این رستوران منویی متنوع از غذاهای گرجی ، یونانی و ایرانی را به مشتریان ارائه می دهد که در بین آنها غذاهایی چون خاچاپوری،متسوادی ، ساتیسوی، چکمرولی،آجاپ سندل ، آجاخوری

رستوران فونیکولار گرجستان

ساعت کاری رستوران : در این رستوران برای مهمانان تور گرجستان صبحانه تا دیروقت، ناهار، شام، شام دیروقت سرو می شود و ساعت کاری آن برای سرو غذا از ساعت 13 الی 24 می باشد.

پیشنهاد ما  : این رستوران دارای محیطی دنج و زیبا می باشد که کیفیت غذا در آن بسیار مناسب می باشد همچنین در این رستورا علاوه بر غذاهای گرجی غذاهای اروپایی و اروپای شرقی سرو می شود.

رستوران آذرپاشا گرجستان

مفرفی : رستوران Azarphesha واقع در شهر زیبای تفلیس منویی متنوع و ترکیبی از غذاهای اصیل گرجی ، یونانی و ایرانی را در محیطی دلنشین و صمیمی به مهمانان ارائه می دهد. این رستوران ارزان نیست قیمت غذا حدودی برای هر نفر تقریبا 30 دلار می شود ولی ارزش امتحان کردن را دارد زیر در هیچ جای دیگر نمی توانید لذت چشیدن این غذاها را تجربه کنید.

رستوران آذرپاشا گرجستان

منوی رستوران : همانطور که گفته شد این رستوران منویی متنوع از غذاهای گرجی ، یونانی و ایرانی را به مشتریان ارائه می دهد که در بین آنها غذاهایی چون خاچاپوری،متسوادی ، ساتیسوی، چکمرولی،آجاپ سندل ، آجاخوری

رستوران آذرپاشا گرجستان

ساعت کاری رستوران : این رستوران روزهای دوشنبه تا یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 11 شب یکسره باز است و در وعده های ناهار و شام به مشتریان سرویس دهی می کند.

پیشنهاد ما :این رستوران در تریپ ادوایزر امتیاز خوبی را به خود اختصاص داده است و ما هم به همین خاطر انتخابش کردیم. امیدواریم شما هم لحظات خوبی را در  این محیط صمیمی سپری نمایید.

رستوران ازو تفلیس

معرفی :در واقع یک خانه ی قدیمیه می باشد که باید از در حیاط وارد آن شویم و اتاق های مختلفش سالن های مختلف رو تشکیل دادن و لوازم و تزییناتش لوازم عادی خانگی هستند، محیط گرم آن یاد آور کافه های تهران می باشد . میز و صندلی در حیاط و لابلای درخت ها چیده شده اند. در رستوران ازو تاکید بر تهیه غذاهای ارگانیک و سالم است و مواد اولیه از کشاورزان و مزرعه داران محلی تامین می شود. منوی رستوران ازو طیف متنوعی از غذاهای گیاهی و گوشتی را شامل می شود.

رستوران ازو تفلیس

منوی رستوران : منوی این رستوران چندان مفصل نمی باشد ولی کیفیت و اندازه آن بسیار خوب می باشد ، ولی غذاهای چون خینکالی ،چخخبیلی ، خاچاپوری که از غذاهای نامی گرجستان می باشد در منوی آن به چشم می خورد.

رستوران ازو تفلیس

ساعت کاری رستوران : رستوران روزهای سه شنبه تا یکشنبه از ساعت 1 ظهر تا 12 نیمه شب باز است.

موقعیت مکانی رستوران : 16 Geronti Kikodze St, Tbilisi, Georgia

پیشنهاد ما : این رستوران در تریپ ادوایزر امتیاز خوبی را به خود اختصاص داده است و ما هم به همین خاطر انتخابش کردیم. امیدواریم شما هم لحظات خوبی را در  این محیط صمیمی سپری نمایید.

رستوران مارکوپولو باتومی گرجستان

این رستوران در طبقه چهارم هتل پیازا در یک زیر شیوانی دنج با دکراسیونی زیبا و پنجره هایی دایره ای که آن را شبیه به یک کشتی کرده است قرار دارد. البته رستوران مارکوپولو یکی از رستوران های مدرن باتومی می باشد که به دلیل موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن آن در مرکز شهر مورد توجه بسیاری از گردشگران تور باتومی قرار می گیرد.شما می توانید بعد آفتاب گرفتن در سواحل دریای سیاه به قدم زدن خود را به این رستوران برسانید و از منوی متنوع که شامل غذاهای لذیذ گرجی و بین المللی می شود استفاده نمایید . البته نوشیدنی های گرجستان مخصوصا شراب سفید را فراموش نکنید.

رستوران مارکوپولو باتومی گرجستان

رستوران مارکوپولو باتومی گرجستان

رستوران کیزیکی باتومی گرجستان

اگر در باتومی به دنبال یه طعم خوب با کیفیت بالا از غذاهای بومی باتومی هستید حتما سری به رستوران Kiziki بزنید،شما گردشگران تور گرجستان می توانید در یک محیط زیبا با سازه ایی از سنگ و چوب از منوی رستوران یک khinkali با یک لیوان آبجو دست ساز سفارش دهید البته مسئولان رستوران در نهایت صبر و بردباری در انتخاب غذا به شما کمک می کنند. قیمت غذا در این رستوران متوسط و کیفیت آنها بسیار بالا است.

رستوران کیزیکی باتومی گرجستان

رستوران کیزیکی باتومی گرجستان